Англія сенсаційно покидає Євро-2016 (відео)

На чемпіонаті Європи у Франції відбулася перша гучна сенсація. В 1/8 фіналу дебютанти турніру ісландці перемогли Англію з рахунком 2:1. У чвертьфіналі «крижані хлопці» зустрінуться з господарями змагань.

Ісландія стала 1/4 фіналістом чемпіонату Європи 2016

На Чемпіонаті Європи з футболу відбувся заключний матч 1/8 фіналу, в якому зустрічалися збірні Англії та Ісландії.
Англійці досить швидко вийшли вперед завдяки точному удару Уейна Руні з пенальті. Але не пройшло і хвилини, як Рагнар Сігурдссон зрівняв рахунок, а ще через деякий час Колбейн Сігторссон вивів Ісландію вперед.
Вже полюбився ісландська прислів'я: «Якщо вам не подобається наша погода, то почекайте 5 хвилин і стане ще гірше», — це як раз про матч 1/8 фіналу між Англією та Ісландією. На Туманному Альбіоні погодка теж часто так собі, але після реалізованого пенальті у виконанні Уейна Руні родоначальникам футболу навіть і п'яти хвилин чекати не довелося. Все стало гірше через лічені секунди, коли Рагнар Сігурдссон рахунок зрівняв. А незабаром і Колбейнн Сігторссон вивів ісландців вперед.
Тоді з'явилися і перші жарти, які вже на ранок стануть приевшимися мемами: тільки Англія може вийти з Європи двічі за тиждень. А ще 45 хвилин ігрового часу це стало реальністю.

Англія — Ісландія: подробиці матчу 27 06 2016

Вели в рахунку англійці недовго. Вже на шостій хвилині ісландці забили, причому відзначився захисник «Краснодара» Рагнар Сігурдссон. Далі — більше. На 18-й хвилині «крижані хлопці» вийшли вперед: забив Колбейнн Сігторссон. Після такого приголомшливого удару Англія створила лише один небезпечний момент, але Харрі Кейн не зумів пробити воротаря ісландців Ханнеса Халлдорсона. Проводжали свою збірну на перерву англійські вболівальники зі свистом.
У другій половині англійці хоч і додали в активності, але толком потурбувати Халлдарсона так і не змогли. Непогано вийшов на заміну Джеймі Варді, проте його зусиль виявилося недостатньо.
До фінального свистка рахунок не змінився, в результаті чого Англія сенсаційно покидає турнір.
Англія сенсаційно покидає Євро-2016 (відео) 0Англія сенсаційно покидає Євро-2016 (відео) 1Англія сенсаційно покидає Євро-2016 (відео) 2Англія сенсаційно покидає Євро-2016 (відео) 3Англія сенсаційно покидає Євро-2016 (відео) 4Англія сенсаційно покидає Євро-2016 (відео) 5