Уельс громить Росію і виходить з першого місця. ЄВРО-2016 (ВІДЕО)

Збірної Росії потрібно було будь-якою ціною перемагати Уельс, щоб претендувати на вихід в 1/8 фіналу Євро-2016. Леонід Слуцький пішов на перестановки в центрі поля, але ставка на Глушакова, Мамаєва і Широкова не зіграла.

Саме у центральній зоні росіяни повністю провалилися, «завдяки» чому поступалися з рахунком 0:2 вже на 20-й хвилині. Ремсі і Тейлор використовували нікчемну гру росіян в обороні, і Уельс пішов на перерву з комфортною перевагою.

Росії треба було забивати три, але все йшло до того, що вона швидше пропустить третій. Так і вийшло. Невтомний Гарет Бейл уникнув офсайду, вийшов один на один з Акінфеєвим і забив свій третій м'яч у трьох матчах. Футболіст «Реала» — кращий бомбардир Євро прямо зараз.

0:3, і Росія складає компанію таким, що вибув збірних України та Румунії. А Уельс набирає 6 очок, очолює групу B і тепер чекає в плей-офф зручного суперника серед третіх команд.

Уельс громить Росію і виходить з першого місця. ЄВРО-2016 (ВІДЕО) 0Уельс громить Росію і виходить з першого місця. ЄВРО-2016 (ВІДЕО) 1Уельс громить Росію і виходить з першого місця. ЄВРО-2016 (ВІДЕО) 2Уельс громить Росію і виходить з першого місця. ЄВРО-2016 (ВІДЕО) 3Уельс громить Росію і виходить з першого місця. ЄВРО-2016 (ВІДЕО) 4Уельс громить Росію і виходить з першого місця. ЄВРО-2016 (ВІДЕО) 5