Україна – Північна Ірландія: Наші сьогодні зіграють другий матч на Євро

Сьогодні збірна України проводить другий поєдинок на чемпіонаті Європи.

У четвер, 16 червня, на арені «Стад де Люм'єр» в Ліоні відбудеться матч другого туру групового етапу Євро-2016. Збірна України зустрічається з командою Північної Ірландії.

Прямя трансляція: на якому каналі?

Пряму трансляцію поєдинку Чемпіонату Європи з футболу 2016 Україна — Північна Ірландія 16 червня 2016 покаже канал «Матч ТВ», а онлайн-трансляція буде доступна на його сайті. Початок о 18:50 мск. У прямій телетрансляції в Україні матч покаже телеканал Україна.

Для нас це буде ключовий поєдинок на турнірі. Для виходу в плей-офф ні в якому разі не треба втрачати очки. Початок зустрічі о 19.00.

Україна — Північна Ірландія

Після гри з Німеччиною про нашої збірної стало зрозуміло кілька речей. По-перше, потенціал українців досить високий, про що свідчать 20 хвилин чудового футболу в уонце першого тайму. По-друге, в України великі проблеми з реалізацією, про що говорить той факт, що в тіж 20 хвилин ми так і не забили. По-третє, нам потрібно більше креативу в центр поля, який ми повністю програли більш іменитим німцям.

Гра з Північною Ірландією повинна пройти для нашої команди куди більш м'якою атмосфері. Все таки, клас суперників дуже різний. Але рівень суперника не дає привід говорити про Північної Ірландії в нешанобливому ключі. Британські команди відомі суоим завзятістю і характером, за рахунок яких вони можуть перемагати в найнесподіваніших матчах.