Збірна Португалії перемогла Францію у фіналі Євро-2016. Фото та відео

Збірна Португалії виграла у команди Франції в додатковий час і стала переможцем чемпіонату Європи — 2016. Зустріч проходила в Сен-Дені на стадіоні «Стад де Франс» і завершилася з рахунком 1:0.

В середині першого тайму Кріштіану Роналду отримав травму. Форвард кілька разів намагався повернутися в гру, але врешті-решт покинув поле на ношах.
Матч проходив з помітною територіальною перевагою триколірних, але Франції не вистачало удачі в завершальний стадії атак, а ще кілька разів португальців врятував Руй Патрісіу. У компенсований час Андре-П'єр Жиньяк міг принести французам перемогу, але влучив у штангу.
Єдиний гол був забитий на 109-й хвилині. Едер опинився один в чужій штрафній і пробив у ближній нижній кут, Уго Льоріс не встиг зреагувати на удар.
Збірна Португалії вперше в історії стала переможцем чемпіонату Європи. Лідерство за цим показником продовжують утримувати Німеччина та Іспанія, на рахунку яких по три титули. Збірна Франції виграла Євро двічі.

ПОРТУГАЛИЯ — ФРАНЦИЯ 1:0 |ОБЗОР МАТЧА| Финал Евро 2016

Португалия — Франция 0:0 | Лучшие моменты. 2-й тайм. 10.07.2016. Видео
Португалия — Франция 0:0 | Лучшие моменты. 1-й тайм. 10.07.2016. Видео

Збірна Португалії перемогла Францію у фіналі Євро-2016. Фото та відео 0Збірна Португалії перемогла Францію у фіналі Євро-2016. Фото та відео 1Збірна Португалії перемогла Францію у фіналі Євро-2016. Фото та відео 2