Збірна Росії програла Словаччині в матчі групового етапу Євро. Відео голів

У другому матчі групового етапу Євро-2016 збірна Росії з футболу зустрічалася з командою Словаччини. Збірна Росії програла Словаччині в матчі групового етапу Євро з рахунком 1:2.

Головний тренер команди Леонід Слуцький не став змінювати стартовий склад після матчу з англійцями, з перших хвилин гри на полі почали наступні футболісти:
Акінфєєв, Смольников, Щенніков, Ст. Березуцький, Ігнашевич, Нойштедтер, Головін, Шатов, Кокорін, Дзюба, Смолов.
Початок зустрічі обидві команди провели обережно, а єдиним небезпечним моментом за перші десять хвилин гри став дальній удар у виконанні Марека Гамшика, але м'яч пройшов трохи вище поперечини.
На 12-й хвилині гри головний арбітр матчу Дамір Скоміна призначив штрафний за фол Олександра Головіна, але Ян Дюріца, виконував стандарт, пробив неточно. А на 18-й вже Федір Смолов бив здалеку по воротах збірної Словаччини, але удар у форварда не вийшов.
На 23-й хвилині збірна Росії організувала швидку атаку на ворота збірної Словаччини, але Артем Дзюба не зміг точно пробити головою після подачі з правого флангу. А через п'ять хвилин Смолов наніс небезпечний удар по воротах суперника, але м'яч пройшов у декількох сантиметрах від штанги. Через кілька хвилин після цього російські футболісти організували красиву атаку три в два, але не змогли довести її до удару по воротах, за що і були майже відразу покарані збірної Словаччини. Марек Гамшик на половині поля росіян видав точну передачу на Володимира Вайсса, якого випустили російські захисники і який відкрив рахунок в матчі точним ударом в дальній кут-1:0 на користь Словаччини.
На 40-й хвилині Дзюба заробив штрафний у небезпечній близькості від воріт Матуша Козачика, але стандарт був розіграний невдало.
А за хвилину до кінця тайму Марек Гамшик красивим ударом збільшив перевагу збірної Словаччини, зробивши рахунок у матчі 2:0.
Другий тайм збірна Росії почала з двох замін: замість Романа Нойштедтера на поле вийшов Денис Глушаков, а замість Олександра Головіна — Павло Мамаєв.
На 54-й хвилині словаки вже за звичною схемою через лівий фланг організували атаку на ворота російської команди, але Ігор Акінфєєв впорався з ударом. До середини тайму збірна Росії зуміла організувати кілька моментів на чужій половині поля, але до тлумачного удару по воротах справа так і не дійшла.
За 15 хвилин до кінця основного часу матчу збірна Росії заробила штрафний і на заміну вийшов Роман Широков, однак довести стандарт до небезпечного моменту росіяни не змогли.
На 80-й хвилині російські футболісти скоротили відставання в рахунку: після передачі з лівого флангу м'яч у ворота збірної Словаччини головою переправив Денис Глушаков. У час, що залишився до кінця зустрічі час збірна Росії організувала навал на чужій половині поля, але зрівняти рахунок підопічні Леоніда Слуцького не змогли.
Нагадаємо, що у своєму першому матчі на турнірі російська команда зіграла внічию з Англією, 1:1.